В поліцію не повинні потрапити негідники!-Юрій Покиньборода

12208720_847297178725040_7627455980700132118_n

Я звертаюся до всіх співробітників поліції Луганщини. Перед нами стоїть непросте завдання – сформувати в регіоні професійну і чесну поліцейську структуру. Ми з вами зобов’язані бути чесними, уважними до громадян, проявляти максимум такту і ввічливості, зробити все від нас залежне, щоб кожен громадянин відчував себе захищеним.

Незважаючи на безперервні бойові дії, співробітники поліції повинні виконувати свої основні функції по боротьбі зі злочинністю, населення має бачити і знати своїх дільничних інспекторів, і бути впевненими, що на їх «землі» є українська поліція, а це означає, що є Закон і порядок.

Саме, Закон і порядок, честь і вірність обов’язку повинні панувати і в наших рядах. Я ще і ще раз звертаюся до співробітників поліції. Я не потерплю корупції і хабарів. Кожен з Вас повинен знати, що у чесних і порядних співробітників, які бажають продовжити службу в поліції, будуть великі можливості і перспективи росту. Від тих, хто нечесний, ми будемо без жалю позбавлятися.

Я не потерплю начальників, так званих «князьків», які змушували своїх підлеглих збирати данину з бізнесменів чи брати гроші у громадян, пояснюючи це «необхідністю» заносити енні суми в «високі кабінети». Все, «закінчилися» такі «князьки»!

А, якщо такі ще є і прикриваються чиїмись іменами, звертаюся до всіх – не мовчіть. Приходьте до мене особисто або звертайтеся в Управління внутрішньої безпеки. Їх завдання не тільки очищати наші ряди від зрадників, а й захищати чесних і порядних співробітників.

Я обіцяю, що реакція і наслідки по відношенню до таких начальників, будуть найжорсткішими і показовими.

Ще раз, хочу підкреслити, в поліцію не повинні потрапити негідники!

А, чесних і порядних співробітників, образити не дамо!

 

Юрій Покиньборода

Начальник Головного Управління

Національної поліції в Луганській області

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s