Міністр Кириленко найняв хакерів проти журналістів?!

35a35-11075155-803812189700429-7255209922369389900-nУ віце-прем`єр-міністра, міністра культури України В.Кириленка чергове психологічне загострення. Хакерить сайти, де є статті проти нього і його дружини-плагіатниці, що працює на баригу Поплавка! І це вже не вперше!
Причиною стала стаття професора, доктора наук Тетяни Пархоменко на Українській правді, що викрила схеми, за якими дружина високопосадовця сфальшувала спершу наукову книгу, а потім захистила докторську дисертацію, яку переситила незаконними запозиченнями без відповідних посилань. Що є принизливим фактом плагіату!
Розпочався другий тур плагіатного скандалу довкола чиновника вищого ешелону уряду Яценюка, що за чутками є родичем дружини свого підлеглого.
Відомий журналіст, редактор сайту ТЕМА Олег Єльцов, оприлюднив заяву з приводу незаконного втручання невідомих зловмисників у роботу ресурсу, які перешкоджають перегляду саме статті журналіста В.Тригуба про діяння дружини міністра за 2015 рік!

Причины сбоя в работе сайта ТЕМА – статья про супругу министра культуры

Последние дни сайт ТЕМА подвержен мощным DDOS-атакам. Предыдущая такая атака случилась в мае 2015 года. В обоих случаях причина одна и та же.
Запросы роботов адресованы статье, посвященной защите кандидатской диссертации супруги Вячеслава Кириленко, которая волею судеб является сестрой жены премьера Яценюка. Приступ нелюбви к прессе у семейства Кириленко обострился после того, как в сети вновь вспомнили непривлекательную историю, впервые опубликованную на нашем ресурсе.

Следует заметить, что организация подобных атак – дело не дешевое. Откуда такие деньги у министра культуры и его супруги-видной ученой, остается загадкой.

Мы приносим читателям извинения за сбои на сайте. В ближайшие дни его работа восстановится.

З свого боку прес-служба журналу “Музеї України” заявляє про високотехнологічні перешкоди роботи сайту “Музеї України”, зламі пошти, профілей у соціальних мережах, спроб зовнішнього втручання в роботу ресурсу. Фактично йдеться про електронну блокаду і спотворення змісту сайту, приватного листування головного редактора журналу Віктора Тригуба та інших керівників ЗМІ, членів редколегії, авторів, соратників.
Вимагаємо від керівництва Уряду України, депутатів Верховної Ради України негайно тимчасово відсторонити В.Кириленка від посад в Уряді, для проведення повноцінного розслідування.
Згідно європейських традицій і моральних норм, чиновник, чия дружина дозволяє собі  незаконно користуватися інтелектуальними досягненнями інших людей, для просування науковими сходинками з перспективою зайняття наукових позицій у структурі, підпорядкованій її родичу, не має право обіймати керівні посади в системі державного управління!
Є лише один зрозумілий шлях вирішення цієї ганебної ситуації – негайна добровільна відставка міністра Кириленка!
Але, враховуючи його низький моральний рівень, сподіватися на це не доводиться.
Залишається пряма дія – звільнення міністра Кириленка!
Прес-служба
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s