гала-концерт та нагородження переможців кримського конкурсу «Змагаймось за нове життя!»

20 березня у Києві відбудеться гала-концерт та нагородження переможців кримського конкурсу «Змагаймось за нове життя!» ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Переможці першого Всеукраїнського (ХІІ Всекримського) конкурсу «Змагаймось за нове життя!», що присвячений творчості Лесі Українки, зберуться у Києві на гала-концерт та нагородження. Урочистий захід відбудеться у неділю, 20 березня, об 11 годині у столичному Будинку звукозапису українського радіо  (вул. Леоніда Первомайського, 5а, метро «Кловська»).

Як зазначають організатори, близько 400 дітей та їх творчих керівників в цей день отримають нагороди. Також відбудеться великий гала-концерт, до якого будуть залучені учасники та переможці творчого змагання. Це фінальне свято у Києві стало можливим за підтримки Міністерства культури України, яке взяло на себе відповідальність відродити кримський конкурс.

Нагадаємо, що у Всеукраїнському (ХІІ Всекримському) конкурсі «Змагаймось за нове життя!», взяли участь понад 2000 тисяч дітей та студентів з Луганська та Донецька, Одеської, Закарпатської, Чернівецької, Полтавської, Вінницької, Сумської, Івано-Франківської, Львівської областей та Криму. Школярі та студенти змагались у семи номінаціях: твір, інсценізація, декламація, аудіовізуальний твір, малюнок, науково-пошукова робота та вокал. Їх роботи оцінювало професійне журі до складу якого увійшли відомі журналісти, письменники, поети, художники, актори та філологи.

Довідка: Всекримський конкурс учнівської та студентської молоді «Змагаймось за нове життя» ім. М. Фішер-Слиж був започаткований в Криму. Вперше він відбувся 2004 року одночасно у Сімферополі та Севастополі. Після того як півострів окупувала Російська Федерація, конкурс знайшов свою домівку у Полтаві. Минулого року там відбувся Перший регіональний (ХІІ Всекримський) конкурс. Того ж року Міністерство культури ініціювали його відродження та розвиток на всеукраїнському рівні.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s