Музейна експедиція в зону АТО

Стартує чергова Музейна експедиція в зону АТО часопису “Музеї України”. Заплановано відвідини Костянтинівки, Бахмута, Краматорська, Слов`янська.

middle_p17v4kdhp9rbr4kq1alg1246ns01Головна подія рейду – відкриття в Артемівському краєзнавчому музеї масштабної виставки західноукраїнських художників “Львівська палітра”. Це творча відповідь музею “Жовківський замок” (філія Львівської Національної галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького) на мистецьку акцію художників Бахмуту. Куратор – директор Жовківського музею Софія Каськун, яка особисто презентує картини.

10945625_788198351217600_412430697674355603_nКерівник експедиції – шеф-редактор журналу “Музеї України” Наталка Іванченко нещодавно повернулася з Донеччини, спільно з начальником Управління культури і туризму Донецької ОДА Аліною Певною, готували акцію, подарувавши Артемівському музею комплект патріотичного плакату арт-директора Музею плакату при часописі Юрія Неросліка. Відбудуться  переговори для забезпечення нових мистецьких подій у прифронтовій зоні.

Сталися певні несподівані зміни в програмі через візит на Донеччину Президента України Петра Порошенка. Однак, це не суттєво вплине на урочистості.

Нині розробляються плани та маршрути кількох виїзних виставок митців Донеччини на Львівщині, Хмельниччині, Закарпатті, в Одесі, Києві…

1446212429До експедиції приєднався студент-журналіст Університету “Україна” Ростислав Тригуб, який кілька тижнів тому брав участь у музейному рейді до розбомбленої  Мар`їнки і поїздки Першою лінією оборони до обстріляного музею Новомихайлівки.

Вперше до експедиції долучилося ДП “Національне газетно-журнальне видавництво” Мінкульту, що передає в АТО комплекти культурологічних видань.

Бахмутці зможуть насолодитися кількома десятками полотен європейського живопису Галичини.

Організатори: Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації, Артемівський краєзнавчий музей, Музей «Жовківський замок» Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького, ГО «Жовківський прорив», “Гуманітарна ліга”.

Музеї України

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s