«Львівська палітра» у Бахмуті

Бахмут у музеї приймав картини львівських художників. Завдяки підтримці Управління культури і туризму Донецької ОДА виставка перетворилася на справжнє свято мистецтва!

Володимир Землянко, головний спеціаліст управління культури і туризму ДОДА: «Обласне управління культури та туризму  Донеччини проводить низку акцій, які презентують культуру Донецької області в різних містах України. Наше завдання довести, що це край не тільки шахтарів та футболістів, а це край, де живуть творчі і талановиті люди. Крім того ми з радістю запрошуємо на свої вернісажі творчих людей з різних регіонів України. Ми дякуємо художникам Галичини, що  передали свої картини до Артемівського музею і представили жителям Донеччини свої творчі фантазії. Ми і надалі будемо об’єднувати Україну мистецтвом.”

Олена Смирнова, директор Артемівського краєзнавчого музею: «Виставка «Від Львову до Бахмута» – це є друга зустріч Львова та Бахмуту. Перша відбулася у лютому 2016 року під час проведення мистецької акції «Бахмутський вернісаж» у місті Жовкві Львівської області. Ми вперше за 100 років показали донецьку школу мистецтва галичанам і презентували художників Бахмуту та Донецької області. Нашому музею вже понад 20 років і ми пишаємося, що саме наш музей став мистецьким майданчиком між Сходом та Заходом України.»

11694159_922852681169489_6231632468287225948_nСофія Каськун, завідуюча музеєм «Жовківський замок» Львівська національна галерея мистецтв ім. Б.Г. Возницького: «Під час пленерів, які ми проводили в Жовкві, до нас приїздили художники Харкова, але ми зовсім не знали художників з Донеччини. Тому під час зустрічі з артемівськими колегами виникла ідея культурно-мистецької акції «Львівська палітра», куди зібрані художні твори найкращих митців Львівщини. Львівська школа художників кардинально відрізняється від донецької школи мистецтв: художники Львівщини мали змогу навчатися в західних майстрів сучасному мистецтву. І ми бачимо презентовані твори львівських художників, які створені протягом останнього десятиліття. Значну частину виставки становлять живописні полотна, намальовані під час музейного пленеру, котрий відбувся у 2014 році у місті Жовква. Акція «Львівська палітра» має на меті показати сучасний розвиток мистецтва західних областей України.»

 

28 березня, у місті Бахмут Донецької області, в Артемівському краєзнавчому музеї, відбулася презентація виставки «Від Львову до Бахмута» в рамках культурно-мистецької акції «Львівська палітра».

Організатори: Управління культури і туризму Донецької ОДА, Краєзнавчий музей м. Бахмут в рамках культурно-мистецької акції «Відчуй Україну», Музей «Жовківський замок» Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького, ГО «Жовківський прорив», ГО «Гуманітарна ліга».

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s