Юрій Нерослік – на обкладинці КІЖ!

 

Боєць АТО сягнув нових творчих висот! Арт-директор Музею плакату України при журналі “Музеї України” Юрій Нерослік обраний для обкладинки популярного тижневика “Культура і життя”, що видається Національним газетно-журнальним видавництвом Мінкульту!

IMG_9562_enlЖурналісти КІЖ відвідали відкриття виставки живопису і патріотичного плакату Юрія у столичному Музеї гетьманства, підготували гарний матеріал. Уже в кінці заходу, один з кращих фотохудожників України Роман Ратушний упіймав мить, коли сержант 92 бригади ЗСУ, взяв на руки доньку відомої співачки Майдану і АТО Бажени. Вийшов символічний кадр на фоні плакатів, що широко розійшовся мережею.

Відповідно, співробітники КІЖ не змогли не помітити цієї чудової фотороботи.

Так і створюються символи цієї війни…

Музеї України

318j_enlРедакція газети «Культура і життя» повідомляє, що числа: 23, 24, 25, 26, 27, 28 надруковано! Тому, всі передплатники невдовзі отримають обіцяні номери. Адже вже закінчено тендерні процедури і наша газета щотижня друкуватиметься за графіком. До речі, за випуском номерів можна стежити на офіційній Фейсбук-сторінці видання.

Тож, якщо хочете знати більше про культуру – читайте «Культуру і життя», на сторінках якої класика зустрічається з сучасністю, оживає пам’ять та процвітає Україна.

Редакція “Кіж”.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s