Екогромада випустила в Дніпро рибу!

 

Всі ловлять рибу, а Екогромада випускає мальків у річку! Власним коштом!

Такі ініціативи варто жорстко підтримувати і поширювати! Активісти  зібралися, придбали цінні породи риби і випустили в Дніпро. Реальна добра справа!

В рамках Програми «По відновленню Київських водойм»  в центрі Києва на Набережній Гідропарку відбувся акт зариблення Дніпра.

-Варто поспішати творити добро і думати про майбутнє! – сказав один з лідерів ГО “Екогромада” Валентин Рак, – Політика, гроші, миттєві вигоди не повинні затіняти перспективу розвитку України. Є глобальні виклики – один з них екологічний. Фактично – проблема виживання і збереження води, яка стрімко зникає. І займатися всім цим треба зараз. Нам всім. Завтра буде пізно!

Три роки поспіль через складну економічну ситуацію бюджетне фінансування зариблення вітчизняних водойм мінімально. І тому так важливо для столичної акваторії допомога з боку позабюджетних і громадських організацій.

dscn9008-Екологічні акції чи не єдине, що може нині згуртувати людей! Ніякої політики! Лише довкілля – те що навколо нас! – переконаний громадський діяч, волонтер АТО Дмитро Бричок, – Якщо ми можемо хоч трохи змінити життя людей на краще, давайте всі разом це зробимо! Саме тому я з “Екогромадою”!

dscn8996За рекомендацією вчених для природної біологічної меліорації  було випущено більш ніж 4 тонни молоді рослиноїдних видів риби (товстолоб, білий амур, короп).

dscn9004Але основним в заході став випуск 1 000 штук молоді стерляді (царської риби).

Хто організував цю добру справу: Агентство рибного господарства України, Державна екологічна інспекція України, Новий Рибний Патруль, КП «Плесо», Національний еколого-натуралістичний Центр Міністерства освіти України, Соціальний Центр Української православної церкви Київського патріархату, Асоціація рибалок України, Мережа магазинів «ВоблерОК», столичний рибальський ринок «Рибалка» (Бухара), ГО «Екогромада», Рибальський Центр «Білі Каміння», ТОВ «Фортуна ХХI».

dscn9030Творити добро – то круто!

Ростислав Тригуб

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s