УНІАН -гласно допомагає людям у скруті!

 

u1plfmqq12sСтуденти університету  “Україна ” відвідали центральний офіс УНіАН і, навіть, змогли побувати на прес-конференціях!
Уніан – це одне із найкращих інформаційних агенств країни. Прес-центр очолює – Головатенко Ірина. Надзвичайно розумна і цікава людина, яка дає змогу проводити різні конференції у прямій трансляції.А головне, гласно допомагає людям, які опинилися у складній ситуації!

В цьому інформаційному агенстві народилася партія “Крок”,виступав, коли вперше балотувався в президенти Дмитро Ярош, проводила конференцію переможниця “Євробачення” – Джамала, та багато інших зірок.
u1plfmqq12sАле, сьогодні зачепили тему капітального ремонта в  Києві. Людям все більше і більше хочется оновлювати своє життя і все, що їх оточує. Невідомим людям, які проживають у житловому старовинному домі на розі Жилянської і Володимирської, захотілось зробити балкон, але розміри виходили за норму дозволеного. Крім того, аноніми замовили матеріали, які набагато важчі від потрібних.
Від цієї “невеличкої ремонтної роботи” може розвалитись весь каркас будівлі.
Роботи розпочалися в кінці грудня перед новорічними святами. Ні будівельники, ні сусіди не хотіли йти на контакт, і журналісти та  органи влади не могли зв’язатися з власниками квартири.
Цю ситуацію можна розв’язати лише двома варіантами. Власники квартири обдумають всі за і проти, і все ж таки, якщо і будуть будувати балкон, то за нормами. Або ж вони добудують його так, як задумали з самого початку, і залишать себе і своїх сусідів без даха над головою.
Можливо вони просто не цікавились тим, що може статися з будівлею. Є надія на те, що все ж таки люди одумаются і зроблять правильний вибір на користь нормальних сусідських стосунків.

Друга зустріч була з борцями з корупцією, що навели вражаючу статистику.

Студенти уважно спостерігали за роботою в залі УНІАН журналістів Інтера, 1+1, 112, 5 каналу, ТРК “Україна”, Українського радіо, представників інтернет-видань…

Побачили багато цікавого!

УНІАН дійсно найкращий!

Сніжана Васіна, студентка університету “Україна”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s