Є Музей «Гідність та Честь українців»!

Патріотичне виховання молоді нині має стратегічне значення! Окуповано Крим, в Донбасі триває війна. Гинуть люди…

Школярі і студенти повинні розуміти, що таке Майдан, що таке війна. Знати, хто нам протистоїть і як наші вороги хочуть знищити Україну.

Велике значення тут мають музеї і виставки!

У середній школі № 110 ім. К. Гапоненка Голосіївського району міста Києва було урочисто відкрито Музей «Гідність та Честь українців».

Музей розташовано в приміщенні школи. В ньому – Стіна Пам’яті, з інформацією про загиблих на війні мешканців Голосіївського району та стенд, присвячений  Небесній Сотні, речі, які належали загиблим бійцям, бойові експонати з зони АТО, імпровізована барикада, фото та речі учасників Революції Гідності, інсталяція «Вікно в «новоросію» (прямо на віконному склі наклеєно фото із зображенням зруйнованого війною Донбасу), стенд, присвячений окупації Криму тощо.

Ініціатором проекту стала Київська міська спілка ветеранів та учасників  антитерористичної операції  Голосіївського  району  за підтримки Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, Координаційного центру допомоги учасникам АТО, керівництва школи №110, Голосіївського районного військового комісаріату, волонтерів.

В рамках презентації Музею відбулося нагородження відзнакою «Народний захисник».

Перед гостями заходу виступили голова Голосіївської РДА Наталія Бондар та ініціатори проекту – Андрій Дащенко та Олег Дормасенко.

«Честь військового та гідність цивільного – це поєднання людських якостей допоможе нашому народу здобути перемогу у війні. Тому ми і вирішили назвати Музей «Гідність та Честь українців». Це не просто музей, це – патріотичний клуб, на базі якого, зокрема, ми проводимо навчання школярів – з медичної підготовки, вогневої підготовки тощо», – розповів А.Дащенко.

У Олега Дормасенка на війні загинув син Олексій. І для нього дуже важливим є те, щоб пам’ять про кожного героя жила в серцях українців.

15085553_1109173292537426_5619555520918049849_n«Нещодавно ми зробили Стіну Пам’яті в КМДА, тепер відкрили музей. Ми будемо робити все, щоб такі проекти запускалися й в інших районах Києва. Ми зробимо наш музей пересувним. Це буде музей-лекторій – в школах столиці члени нашої Спілки, учасники АТО, волонтери будуть читати дітям лекції. Наша задача – патріотичне виховання молоді, ми прагнемо, аби кожна дитина пишалася нашою державою, не дивлячись ні на що!», – наголосив Олег Дормасенко.

-Прекрасна новина! І приклад вартий наслідування! – прокоментував новину для УГ редактор журналу “Музеї України” Віктор Тригуб, – Кожна школа, кожний музей повинні мати виставки чи музеї про Майдан і АТО. Це наша новітня історія, яку на жаль, пишуть кров`ю. Молоді патріоти повинні бути готовими кожної миті взяти до рук зброю і стати на захист Батьківщини!

Патріотичний музей – кожній школі!

Дмитро Полукєєв,студент університету “Україна”

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s