Важливе для дослідників козацтва!

Значна подія очікується у науковому житті – Міжнародна науково-практична конференція”Нові дослідження пам’яток козацької доби в Україні”. Цей захід дуже важливий для тих, хто цікавиться і досліджує епоху Українського козацтва!

Конференція присвячується підсумкам досліджень пам’яток козацької доби в Україні за останні роки, плануванню робіт на 2018 рік. Будуть працювати секції:

— пам’яток археології та музейних пам’яток;

— писемних джерел та історіографії;

— історії та краєзнавства козацької доби;

— тюркологічних досліджень.

Планується видати збірку матеріалів конференції. Для публікації матеріалів доповіді необхідно надати (поштою або особисто під час реєстрації) електронну версію на носії або надіслати її на e-mail тільки на цю адресу: ukrtopik@gmail.com

із поміткою “для 26 козацької конференції” (УВАГА! Без електронної версії матеріал друкуватися не буде!)

Науково-дослідний центр “Часи козацькі”

Українське товариство охорони пам’яток історії та культури (УТОПІК)

Центр пам’яткознавства НАН України і УТОПІК

Історико-культурна асоціація “Україна – Туреччина”

Інститут мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України

XХVІ Міжнародна науково-практична конференція

Нові дослідження пам’яток
козацької доби в Україні

2122 березня 2017 р.

Вимоги до оформлення матеріалів:

 

ü          Доповідь виконана в текстовому редакторі Word з розширенням *.doc; шрифт TimesNewRoman, кегль 10, інтервал 1, поля 2,0 см з усіх боків, абзацний відступ – 0,5 см обсягом до 5 – 6 сторінок формату А4, набраних на комп’ютері. На першій сторінці у правому верхньому кутку – ім’я, прізвище автора (шрифт жирний), у дужках (назва міста), посада, вчене звання. Назву статті друкувати по центру звичайними літерами (шрифт жирний).

 

Ö Літературу і джерела слід наводити у квадратних дужках з їх наскрізною нумерацією після тексту статті (напр.: [3, 25], де перша цифра – номер джерела в списку; друга – сторінка. Література оформлюється відповідно до вимог ВАК України (Нові вимоги до оформлення списку літератури: Бюлетень ВАК України, № 5, 2009. Форма 23 )

 

ü     Таблиці та малюнки (ілюстрації, графіки, схеми тощо: 1 – 3 шт.) окремим файлом кожна, на тому ж або окремому носії; розширення не менше 200 dpi, їх розміри не повинні перевищувати ½ сторінки та представлені окремо у форматі *.jpeg або *.tiff. Не допускаються схеми та малюнки у вигляді малюнків MS Word. (кожна ілюстрація має бути обов’язково підписана (список ілюстрацій – окремим файлом!) та позначена в тексті);

 

Нумерацію сторінок не ставити !!!

Учасники конференції сплачують організаційний внесок (50 грн.), який включає організаційні витрати на проведення конференції, видання програми. Організаційний комітет повідомляє про можливість придбання  збірки конференції в паперовому форматі (вартість якої буде складати 250 грн.) та в електронному вигляді (формат PDF) (вартість буде складати 100 грн.) (про варіант публікації повідомити під час реєстрації або під час надсилання теми). Оплату здійснити під час реєстрації або надсилайте на  р/р, який знаходиться у прикріпленому файлі.

Увага!

Матеріали, виконані не за вказаними вимогами, друкуватися не будуть!!!

Конференція відбудеться 21 – 22 березня 2017 р. в приміщенні УТОПІК (м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп.19. Проїзд від залізничного вокзалу “Київ-Пасажирський” (ст. метро “Вокзальна”) до ст. метро “Арсенальна”, далі — автобусом №24 або тролейбусом №38 до зупинки “Церква «Спаса на Берестові» (3 зупинки); від автовокзалу – маршрутним таксі №470 до тієї ж зупинки. Початок засідань: 21.03.2017 о 14 год., 22.03.2017 о 9 год.

Для складання програми засідань просимо повідомити тему Вашого виступу до 3 березня 2017 р., про необхідність замовлення готелю – до 10 березня 2017 року.

Оргкомітет витрат із проїзду, проживання, харчування учасників конференції не несе.

 

Телефон для довідок: 280-64-63, 280-78-79, факс: 280-64-63

email: ukrtopik@gmail.com

Студенти з великою цікавістю чекають нових, сенсаційних відкриттів від вчених!

Сподіваюся про них написати!

 

Микола Слісарчук, студент університету “Україна”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s