Сергій Жижко: Реально це війна з Росією.

Варто прислухатися до розумних державотворчих ідей відомого громадського діяча Сергія Жижка! Проблема окупованих територій Донбасу повинна бути вирішена!

Подаємо текст повністю!

Спочатку було АТО за три дні. Не варто було говорити, що за три дні. Але виборці люблять обіцянки. АТО вже два з половиною роки.

Називається це АТО, начебто юридично так його вигідно називати. Реально це війна з Росією. Росія озброїла, навчила і поставила попереду своїх частин армію з сепаратистів, “добровольців” і “відпускників”. Це – російська армія, підпорядкована Генштабу РФ. Це свого роду політичний, озброєний штрафний батальйон, покарання донбасців за своє радянське безглуздя.

14947884_1096616570459765_5401651862795513113_nЗа три роки Лугандон перетворився у сіру зону, рану для України і кримінальну резервацію для тих, хто лишився на окупованій російською армією території.
Кримінальна резервація поступово перетворюється у місце для нелегального, не контрольованого ні Україною, ні Росією бізнесу. Також у пляму фінансових спекуляцій. Привчилися до цього зиску як мільярдер Ахметов, так десятки легальних і тіньових “бізнесменів” з Донбасу які живуть в Україні.-пише Сергій Жижко
Неконтрольоване виробництво товарів, вугілля, сировини приводить до потреби збуту. Корумповані військові, правоохоронці, адміністрація та бізнестіньовики з України підставили сепаратистам плече і закуповують ці товари і перевозять в Україну нелегально.
З України пливуть в Лугандонб, а, можливо й в Росію необліковані будматеріали, ліс, продукти, ліки і різноманітні технічні засоби.
Реально сепаротерористи заробляють як для життя, так і для війни проти України.
Розрахунки можуть вестися як через ахметовський ПУМБ, який, скоріше за все, має відділення у Донбасі і, при потребі,закачує гроші в цю зону, або й інші банки чи кешем.

Саме українська держава, в особі влади, мала б наглухо перекрити цей злочинний, вигідний сепаратистам, товарооббіг і грошообіг. Забезпечити свого роду повноцінні санкції.
На жаль, цю доволі трудоємку роботу знову виконує свого роду пересувний Майдан – добровольці.
До політичного обличчя цих пікетів, до особистостей можна мати багато запитань, але сама спроба блокування торгівлі на крові є оправданою. За два роки вугілля можна було і накопичити, обладнання ТЕЦ пристосувати. Це залежало не тільки від бажань Ахметова, а, у першу чергу, уряду.

Аргумент, що там живуть і ходять на реферндуми по створенню днрлнр, ненавидять нас, воюють проти нас “наші люди, громадяни України” не працює. Громадяни України не мають права розвалювати Україну, вбивати українських солдатів. Україна не повинна їх годувати, допомагати їхній обслузі.
Єдине що – має виплачуватися пенсія за ретельно перевіреними списками. Бо, якщо, відвоювавши три роки, сепаратист отримав довідку від “влади рєспублікі” про те, що він виходить на пенсію як шахтар, чи вчитель, чи як службовець (міліціонер, есбеушник, прокурор…) і йому Україна по цій довідці платить – то це злочинна дія.
Всі, хто вийшов на пенсію у “рєспубліках за останні три роки, мають отримувати пенсії від “рєспублік”.

Оскільки вирішення майбутнього ОРДЛО, так склалося нашим політикумом, залежить у ближчий час від діяльності Трампа, то влада мала б, хоча б, навести лад з Ахметовим і перекрити товарооббіг з окупованими теренами.
Для цього слід прийняти належний Закон про окуповані території.

Люди, масштабу Сергія Жижка повинні працювати в Уряді, Верховній Раді… Однак, кадрова політика вибудована таким чином, що справжніх патріотів-професіоналів до влади просто не пускають…

Це треба виправити!

Владислав Алєксєєнко, студент університету “Україна”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s