Хочете їздити ліфтом – тисніть на політиків!

Володимир Шарій: Хочете їздити ліфтом – тисніть на політиків!

Чекати милості від чиновників – марна справа. Утопія. Там свій світ, свої правила. Просто мешканці – типо електорат, перетворюються на Громадян тільки після самоорганізації. Лише свідомі члени громади будинку, мікрорайону, району, села, міста здатні оперативно вирішувати нагальні проблеми, власноруч керуючи власним життям.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.- Конституція України.

…А мене особисто, як і сусідів, дістали грабіжники ліфтів і повна бездіяльність наших доблесних ментів у боротьбі з тими варварами. Уявіть, як відчуває себе молода мама з 18 поверху, що не може винести немовля на прогулянку, інвалід-колясочник з 15, чи старенькі пенсіонери з 9, які просто не мають сил вийти в магазин за продуктами! Ми захотіли «здійснити владу».

Розграбовані ліфти можуть не працювати місяцями! Знову таки, проблема дуже болюча! І не відчувається комплексного державного підходу до її вирішення як на рівні Деснянського району так і КМДА. Що важко відловити кількох відморозків і прикрити кілька пунктів прийому кольорових металів? Аваківська ментокопівська деградація…

Кілька разів наш будинок виручив депутат Київради Володимир Шарій. Днями знову пограбували пасажирський ліфт, а вантажний зламався. Молоді мами і самотні пенсіонери з верхніх поверхів обурилися. Допомогли в громадській приймальні Шарія. Ліфт поки що працює…

Тут ніякої політики! Банальна ситуація. Хочеш їздити ліфтом – тисни на політиків! І я пішов до громадської приймальні депутата Київради Шарія тиснути. Благо – поруч! Та й ліфт працює…

-Хочу порадити приєднатися до програми встановлення сигналізації на систему управління ліфтом! – відразу заявила керівник громадської приймальні депутата Київради Світлана Антонюк, – Встановлення безкоштовне, лише місячна абонплата десь 10-15 грн. з квартири. Це те, що реально, не чекаючи глобального рішення. Інформація є в мережі. Самоорганізовуйтесь!

Зрозуміло, я отримав чимало інформації про реальні справи депутата і його команди. Не буду говорити, бо сприймуть за піар. Спробую розповісти пізніше. Мене зачепило слово самоорганізація…

shariyІ три стартові проекти, які стимулюють громадянську активність людей для їхнього ж блага. Це дійсно цікаво!

-Ми запускаємо Громадський проект, що має на меті вирішити питання проведення дозвілля дорослих та дітей! – розповів депутат Київради Володимир Шарій, – А саме, будівництво футбольного та баскетбольного майданчиків на Милославській,8. Треба пройти два етапи голосування в мережі. Наразі нам треба набрати 200 електронних голосів за 20 днів. Підтримайте! Маємо нагоду спільно зробити добру справу!

Проголосувати можна тут – https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/102

Ще один проект по вулиці Бальзака – https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/62

-Плануємо спільними зусиллями реконструювати стадіон біля школи №320 у Деснянському районі, – зауважила Світлана Антонюк, – Теж через систему голосування. Нині головне – аби про ці ініціативи знали ті, для кого вони призначені – Громадяни! І включилися, хоча б проголосувавши!

-Фраза «Хочеш їздити ліфтом – тисни на політиків!» – знакова. Не можна Громадянину залишатися осторонь політичних процесів! – посміхнувся Володимир Шарій, – Народ – джерело влади! Про це не можна забувати!

Ліфт працює. Ось так я сходив до приймальні свого депутата Київради…

 

Advertisements

2 thoughts on “Хочете їздити ліфтом – тисніть на політиків!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s